Co zrobić w przypadku przedwczesnej miesiączki po zamrażaniu nadżerki?

Witam niedawno miałam zamrażaną nadżerkę po niej normalnie dostalam miesiaczke, biore juz bardzo dlugo tabletki ant. I teraz dostalam miesiaczke 2 tygodnie za wczesnie co mam tetaz zrobić brać dalej tabletki odstapic ?

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę stosować tabletki tak, jak wcześnie, zgodnie ze schematem. Gdyby takie nieprawidłowe krwawienie ponownie pojawiało się, warto udać się na konsultację do ginekologa.