Co zrobić w przypadku swędzenia głowy i łupieżu?

Witam, mam pewien problem z silnym łupieżem, chociaż nawet nie wiem, czy to jest łupież... Swędzi mnie głowa, jak zakładam czarne ubranie, to widzę jak mi się z tej głowy sypie... Używałam już różnych szamponów przeciw łupieżowych, stosowałam nawet różne specyfiki z internetu, ale nic... Jest, to bardzo dla mnie krempujące jak szłyszę od innych, ale mam łupież, proszę bardzo o pomoc. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

W razie braku skuteczności ogólnodostępnych preparatów przeciwłupieżowych najlepiej udać się do lekarza dermatologa w celu postawienia odpowiedniej diagnozy oraz zalecenia najlepszego leczenia.