Co zrobić w przypadku trudności z wypróżnianiem oraz podwyższonej temperatury?

Od niedzieli (a dzisiaj jest środa) nie mogę się wypróżnić i mam temperaturę utrzymującą się na poziomie 39.5, której niczym nie można zbić. Czy to może mieć coś wspólnego z brakiem wyróżnień?

Do oceny Pana stanu potrzeba badania lekarskiego i większej ilości informacji. Proponuję pilny kontakt z lekarzem POZ lub na SOR. Pozdrawiam.