Co zrobić w przypadku uderzeń gorąca w podeszłym wieku?

Kilka razy dziennie uderza mnie fala gorąca. To trwa kilka minut potem wszystko wraca do normy. Mam 87 lat, więc już andropauzę mam za sobą. CTH w prządku. Co robić? jak się leczyć?

Lek. Paweł Szadkowski

Na pana miejscu udałbym się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i oceny pana stanu klinicznego. Warto wykluczyć ew. choroby mogące wywoływać lub towarzyszyć pana objawom i w tym celu rozszerzyć podstawową diagnostykę.