Co zrobić w przypadku upławów, bólu brzucha, częstomoczu oraz bólu w okolicach nerek?
Mam problem ponieważ mam zielonkawe upławy bole brzucha ,częstomocz bóle w okolicach nerek i dodaje ze jestem dziewica byłam u ginekologa prywatnego ktory spojrzał tylko z zewnątrz i stwierdził ze mam zapalenie i przepisał lek macmiror zrobił także badanie usg zapytałam czy jest możliwość ze moge miec nadzerke odpowiedział ze nie biorę juz 7 dzien przepisany lek i nie czuje by objawy zmalały czy jest możliwość ze lekarz tego nie wykrył ?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Sugeruję wykonać badanie ogólne moczu z posiewem oraz udać się do lekarza prowadzącego w celu dalszego leczenia. Leczenie empiryczne nie zawsze musi być skuteczne i wymaga po prostu dalszej kontynuacji.