Co zrobić w przypadku żółtej wydzieliny z gardła?

Historia jest długa..... Więc tak. Zmagam się już od kilku lat z żółtą flegma którą pojawia się z góry grdla idzie przez nos gdzieś z tamtad. Cały dzien w mniejszych ilościach najgorzej jest rano. Czuje się slabo meczy mnie to fizycznie. Jestem zmęczony. Mam drożne kanały w nosie i zatoki ok te koło nosa. Badalem sie niby jest ok ale nie jest bo ślina leci. Pytałem raz innego lekarza to morze być górne zatoki czyli okolice czoła bakterie utorbione. Nie wiem gdzie z tym iść już. Ratunku

Lek. Paweł Szadkowski

Na pana miejscu wykonałbym podstawowe badania (morfologia krwi z rozmazem, OB, CRP) oraz skonsultował się z lekarzem