Co zrobić z małymi krwiaczkami i krostkami?

Mam od jakiegoś czasu na dekolcie małą, wystającą krostkę. Jest czerwona, wygląda jakby krew pod cienką skórą. Zauważyłam, że takie płaske, czerwone, małe plamiki mam już w kilku miejscach na ciele. Co mam zrobić z tym "krwiaczkiem" ?
ponad rok temu

Witam.

Zmiany, które Pani opisuje to prawdopodobnie plamy rubinowe - pojawiają się czasem na skutek zmian hormonalnych (ciąża).
Wykwity można zamknąć metodą elektrokoagulacji, albo… pokochać.

Pozdrawiam