Co zrobić z mrowieniem palców?

Dzień dobry od miesiąca mam dziwne czucie w dużym palcu u stopy jak dotykam ta takie uczucie zmrowienia jak chodzę nic nie boli nie puchnie mam problem z wzrastaniem poznokcia ale niemam żadnego stanu zapalnego nie boli mnie również kręgosłup jedynie nieraz zabolki mnie kolano jak np.wstane z podłogi mam też grzybicę tego paznokcia może to jakieś powikłania od niej nie chodzę na szpilkach raczej w luźnym obówiu nie lecze się też przewlekłe jedynie ale na pyłki traw latem teraz paznokieć mi się nie wzrasta nie obcinam krutko pewnie dla tego tylko w tym jednym palcu mam takie inne czucie niż w pozostałych

Lek. Paweł Szadkowski

Zacząłbym od wyleczenia grzybicy paznokci. Jeśli objawy będą się utrzymywać to może pani wykonać podstawowe badania (morfologia, glukoza na czczo, sód, potas, wapń, magnez, kw. moczowy i.in.) oraz udać się do neurologa w celu zbadania. Jeśli nie ma pani żadnych innych objawów to nie niepokoiłbym się tym zbytnio.