Co zrobić z pieprzykiem który został wytatuowany?

Przez przypadek tatuator wytatuował mi pieprzyk, był on bardzo ładny, okrągly około 2-3mm delikatnie wypukły, jak duża szansa że dostane z tego jakiegoś raka? Tatuaż bardzo mi się podoba, ale jestem załamany tym pieprzykiem.

Lek. Paweł Szadkowski

Warto czujnie obserwować wytatuowane znamię melanocytowe i w razie niepokojących jego zmian pinie udać się do dermatologa. Można również rozważyć wcześniejszą poradę u dermatologa i badanie dermatoskopowe.