Co zrobić z przytykającym się uchem?

Dzień dobry.Mam pytanie od paru dni zatyka mi sie ucho lewe podczas snu.Kiedy wstanę automatycznie sie dotyka.Czym to jest spowodowane? Nie boli mnie ucho ale mnie to denerwuje.ProSze o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza laryngologa w celu zbadania. Może pani również udać się do lekarza pierwszego kontaktu ponieważ w niektórych placówkach możliwe jest również badanie otoskopowe.