Co zrobić z szefem, by mnie nie zwolnił?

witam chciałabym sie podzielic swoim problemem w pracy pracuje w biurze na okresie próbnym po pewnym czasie szef mi dał do zrozumienia ze jak mam dostac kolejna umowe to musze go zaspokoic pewnego dnia szef wezwał mnie do siebie powiedział ze mam ładne piersi i tylek coraz bardziej sie bałam powiedział ze chciałby je dotknąc i zobaczyc i ze jak odmówie albo komus powiem to nieprzedłuzy mi umowy pokazałam na chwile piersi wsadził mi ręke do majtek powiedział ze nastepnym razem mam miec ogolone miejsca intymne zapłakana zgodziłam sie na kolejny raz ale juz poza miejscem pracy zmusił mnie do seksu oralnego i wsadzał mi rózne przedmioty do pochwy bardzo bolało swoje dzieło kontynuje w pracy jak ma ochote woła mnie do siebie wsadza palce do pochwy trwa to chwile tylko jak mam okres to robi to w innym terminie nie mówiłam nic innym pracownikom bałam się wiem ze powinnam zglosic na policję albo do inspekcji pracy ale wtedy nie bede miała pracy a o inną nie jest łatwo chciałabym zdobyć trochę doświadczenia i wtedy odejść nie wiem ile wytrzymam oczywiscie moj stan psychiczny jest fatalny czuje sie jak własność szefa dylemat jest straszny myślałam o psychologu ale wstydze sie o tym mówić obawiam sie ze trafie na psychologa który nie wykaze odpowiedniej empati ciepła zrozumienia współczucia

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od podziękowania Pani, że zechciała się Pani podzielić swoim ukrywanym sekretem, z którym tak trudno jest funkcjonować i którego Pani obecnie tak mocno doświadcza...

Jestem autorką artykułu, o Molestowaniu seksualnym w dzieciństwie, którym dzielę się z Panią i zapraszam serdecznie do przeczytania: (co również może mieć podobne konsekwencje przekraczania granic seksualnych w dorosłości).

https://portal.abczdrowie.pl/molestowanie-dzieci-konsekwencje-w-doroslym-zyciu-co-mozna-zrobic

Tak nie może być!
To nie Pani powinna się wstydzić..., tylko Pani Szef! Pani Przełożony wykorzystał/wykorzystuje swoją pozycję zawodową do spełniania swoich pragnień/fantazji, traktując Panią bardzo przedmiotowo i tak naprawdę za Pani przyzwoleniem (wiedząc?, że prawdopodobnie ma Pani takie przekonanie, że trudno o pracę).

Proszę Panią, chcę Pani powiedzieć, żeby (absolutnie!) nie pozostawała Pani z Tym i w Tym samej!
By już Pani nie czekała i skontaktowała się Pani z psychologiem, z którym rozmowa jest Pani bardzo potrzebna i który (jestem przekonana!) Panią zrozumie, uzyska Pani potrzebną Pani perspektywę, Co i Jak zrobić, by zadbała Pani o siebie.

O Tym trzeba mówić!
Zachęcam Panią by nawet dzisiaj skontaktowała się Pani z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, czynnym codziennie od godz. 14.00-22.00, gdzie uzyska Pani potrzebne wsparcie psychologiczne oraz wskazówki co i jak może Pani zrobić, by zadbać o siebie.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam Panią do kontaktu via Skype lub telefonicznego.

Wspieram Panią mentalnie!

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest teraz najbardziej Pani potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od podziękowania Pani, że zechciała się Pani podzielić swoim ukrywanym sekretem, z którym tak trudno jest funkcjonować i którego Pani obecnie tak mocno doświadcza...

Jestem autorką artykułu, o Molestowaniu seksualnym w dzieciństwie, którym dzielę się z Panią i zapraszam serdecznie do przeczytania: (co również może mieć podobne konsekwencje przekraczania granic seksualnych w dorosłości). https://portal.abczdrowie.pl/molestowanie-dzieci-konsekwencje-w-doroslym-zyciu-co-mozna-zrobic

Tak nie może być!

To nie Pani powinna się wstydzić..., tylko Pani Szef!
Pani Przełożony wykorzystał/wykorzystuje swoją pozycję zawodową do spełniania swoich pragnień/fantazji, traktując Panią bardzo przedmiotowo i tak naprawdę za Pani przyzwoleniem (wiedząc?, że prawdopodobnie ma Pani takie przekonanie, że trudno o pracę).

Proszę Panią, chcę Pani powiedzieć, żeby (absolutnie!) nie pozostawała Pani z Tym i w Tym samej! By już Pani nie czekała i skontaktowała się Pani z psychologiem, z którym rozmowa jest Pani bardzo potrzebna i który (jestem przekonana!) Panią zrozumie, uzyska Pani potrzebną Pani perspektywę, Co i Jak zrobić, by zadbała Pani o siebie.

O Tym trzeba mówić!
Zachęcam Panią by nawet dzisiaj skontaktowała się Pani z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, czynnym codziennie od godz. 14.00-22.00, gdzie uzyska Pani potrzebne wsparcie psychologiczne oraz wskazówki co i jak może Pani zrobić, by zadbać o siebie.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam Panią do kontaktu via Skype lub telefonicznego.

Wspieram Panią mentalnie!

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest teraz najbardziej Pani potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Witam,
opisuje Pani bardzo poważną i trudną sytuację. Rozumiem Pani dylemat ale szacunek do siebie i swojego ciała, godność i poczucie bezpieczeństwa są ważniejsze niż praca i doświadczenie zawodowe. Zachęcam aby udała się Pani do psychologa i omówiła ten problem. Z obcą, bezstronną i obiektywną osobą dużo łatwiej przychodzi poruszanie trudnych tematów.
Warto ratować siebie.
Powodzenia!