Co zrobić z takim wyglądem ucha?

W maju ubiegłego roku miałam pierwsza operacje uszu. W maju tego roku miałam kolejna korektę ponieważ prawe ucho dostawało po całości a lewo tylko na górze. Po drugim zabiegu oba uszy dostają u góry. Doktor niechce zrobić 3 poprawki ponieważ twierdzi że jest nie operacyjne i muszę z tym tak żyć. a wyglądam jak elf...

Szanowna Pani nie jestem w stanie tego określić przez internet, proszę skonsultować się z innym lekarzem

Dobry chirurg głowy i szyi robi zabieg plastyczny raz. Nie wiem gdzie Cię poniosło i gdzie były robione te operacje? Sorki ale reklamuj to u tego co wziął kasę.