Co zrobić z tym przeskakiwaniem w szyi?

Dzień dobry, mam problem ze strzykaniem i przeskakiwaniem w szyi przy prawie każdym ruchu. Zaczęło się z pół roku temu od pojedynczych strzyknieć. Ale chyba sam za mocno rozruszałem i teraz mam problem bo strzyka i przeskakuje cały czas i w różnych miejscach szyi.

Dzień dobry,

przede wszystkim udać się do lekarza ortopedy lub fizjoterapeuty na wizytę stacjonarną w celu wykonania badania fizykalnego połączonego z diagnostyką obrazową np RM aby ustalić przyczynę dolegliwości nie na domysłach lecz podejście do opisanego problemu fachowo.

Pozdrawiam