Co zrobić z tymi dolegliwościami po porażeniu prądem?

Część co jeśli po porażeniu pralka po paru miesiącach nadal odczuwam bóle moje ciało jakby się zapada nie wiem jak to wyjaśnić czy bóle ustąpią z czasem i bede mogła normalnie funkcjonować ? Bolą mnie kolana też nie mogę czasem prawie chodzić i ból palca który nie mija . Proszę o odpowiedź bo nie wiem co się ze mną dzieje nikt nie chce mi pomóc

Dzień dobry,

brak informacji czy była już u lekarza czy były wykonywane badania diagnostyczne te informacje są ważne.

Wymaga Pani diagnostyki wskazana wizyta stacjonarna u lekarza rodzinnego który zleci odpowiednie badania lub zleci konsultacje do odpowiedniego specjalisty np kardiolog, neurolog.

Najważniejsza jest wizyta stacjonarna w tym przypadku ze względu na dokładny zebrany wywiad oraz badanie fizykalne.

Jeśli któryś z lekarzy nie chciał Pani pomóc to proszę poprosić innego lekarza o drugą opinię.

Pozdrawiam