Co zrobić z tymi skutkami ubocznymi?

Od czterech dni biorę lek Apoexcitaxin oro, biorę go popołudniu. Cierpię na nerwice lękową i depresje, bardzo martwią mnie skutki uboczne, uczucie przeziębienia, mdłości, bole głowy, nasilony niepokój, otępienie i uczucie odrealnienia, czuje się jakbym żyła w innym świecie. Co robić? Wiem, ze często na początku występują skutki uboczne ale bardzo się martwię, czuje się strasznie..

Gdyby okazało się, że jest długi czas oczekiwania na wizytę to proszę poprosić o teleporadę swojego lekarza.

Pozdrawiam