Co zrobić z ytym ciśnieniem u mojej mamy?

moja mama jest cukrzykiem z Alzheimerem bierze insulinę, rano: controloc 40mg, metypred 4mg, toramide 10mg, olfen 75 SR oraz Zemmem 20mg, wieczorem cogiton 10, axtil 5mg; ostatnio ma ciśnienie 165/131 co robić?

witam, proszę udać się do lekarza rodzinnego aby ustalić odpowiednią dawkę leków lub rozważyć ich zmianę