Co zrobić, żeby mieć płaski brzuch?

Witam! Mam 12 lat i ważę około 42,5 kg. Mój wzrost wynosi ok. 155 cm. Nie mam nadwagi. Chciałbym bardzo spłaszczyć brzuch, ponieważ gdy przebieram się w szatni, odwracam się od chłopaków i ubieram koszulkę tak, żeby nikt nie widział. Wstydzę się swoich zwisających sutków i brzucha. Mój największy problem - nie jem surówek i sałatek ani za dużo owoców. Jestem raczej mięsożerny. Chciałbym schudnąć do ok. 38,5 kg i mieć zgrabną, ukształtowaną sylwetkę. Proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam!
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Odnośnie stosowania diety wypowiedziałam się już w poprzednim pytaniu (odradzam ją).
Odnośnie ćwiczeń - zapraszam na www.abccwiczenia.pl
Jeśli zauważasz u siebie problemy z akceptacją własnego ciała, ewentualne pytania możesz zadać na: www.abcanoreksja.pl
Dobrze gdybyś porozmawiał o tym z rodzicami.

Pozdrawiam