Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co zrobić, żeby mięśnie brzucha wyglądały jak przed rozpoczęciem treningów?

Witam. Jakiś czas temu zaczęłam robić brzuszki i dość mocno rozbudowałam kaloryfer na górnej części brzucha. Nie podoba mi się to, nie taki był zamysł. Poza tym przez to mam większy obwód w talii. Już pół roku nie ćwiczę a mięsne tylko trochę zmalały. Co zrobić, żeby te mięśnie całkowicie zanikły i były takle jak przed treningiem?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Commando Krav-Maga - atak z zaskoczenia

Krav maga to system walki pochodzący z Izraela. Trener Commando Krav Maga wyjaśnia, jak możemy dzięki temu systemowi odpowiedzieć na atak z zaskoczenia.

Mięśnie brzucha szczególnie uwidaczniają się gdy masz bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej w organizmie. Prawdopodobnie tutaj leży Twój problem. Wniosek jest prosty, powinnaś zwiększyć podaż energii w codziennej diecie i nieco ograniczyć aktywność fizyczną lub na jakiś czas całkowicie z niej zrezygnować. Ten prosty zabieg powinien w ciągu kilku tygodni pozwolić na odłożenie tkanki tłuszczowej i tym samym zmniejszyć widoczność mięśni brzucha. Oczywiście kontroluj cały czas organizm, aby przybrać na wadze tylko tyle ile Ci potrzeba.

Pozdrawiam
Norbert Gotz Trener personalny

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy