Co zrobić, żeby mięśnie brzucha wyglądały jak przed rozpoczęciem treningów?

Witam. Jakiś czas temu zaczęłam robić brzuszki i dość mocno rozbudowałam kaloryfer na górnej części brzucha. Nie podoba mi się to, nie taki był zamysł. Poza tym przez to mam większy obwód w talii. Już pół roku nie ćwiczę a mięsne tylko trochę zmalały. Co zrobić, żeby te mięśnie całkowicie zanikły i były takle jak przed treningiem?

Pozdrawiam
Norbert Gotz Trener personalny