Co zrobić, żeby odzyskać pełną sprawność stopy po rozciągnięciu nerwu kulszowego?

Podczas endoprotezoplastyki biodra doznałem rozciagniecie nerwu kulszowego na poczatku bylo apadajaca stopa teraz tetaaz jest ruch stopy ale pronacja i supinacja jest ograniczona co mmoge zrobic by odzyskac pełną sprawność stopy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się rehabilitanta aby wdrożyć odpowiednie ćwiczenia wzmacniające mięśnie.