Co zrobić, żeby przestać pić alkohol?

co zrobić żeby przestać pić alkochol ale zbytnio niemam silnej woli proszę o pomoc

Witam,

w sytuacji kiedy osobie brak jest silnej woli najlepiej znaleźć grupę ludzi z podobnymi problemami, np. grupę AA.

Nieocenione jest również wsparcie osób bliskich. One zawsze pomogą zbudować odpowiednią motywację i klimat do utrzymania abstynencji.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyk