Co zrobić, żeby urosnąć?

Mam 15 lat i 165,5 cm wzrostu, co zrobić, żeby urosnąć? Gram w koszykówkę, a tam wzrost jest potrzebny.
15 LAT ponad rok temu

Witam,

prawdopodobnie przybędzie Ci jeszcze kilka centymetrów, jeśli jednak się niepokoisz - porozmawiaj o swoich obawach z rodzicami i udajcie się na konsultację do lekarza.

Pytanie podobne do tego, które zadałeś, pojawiło się już w tym serwisie.
Odpowiedź na nie znajdziesz pod linkiem:
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/co-moge-zrobic-aby-jeszcze-urosnac

Pamiętaj, aby nie stresować się niepotrzebnie.
Wszystkie decyzje podejmuj wraz z rodzicami.

Pozdrawiam