Co zrobić, żeby związek wyglądał tak jak kiedyś?

Witam Serdecznie... Mam powazny problem dotyczacy moich relacji z partnerem Nasz zwiazek nie wyglada juz tak jak kiedys Partner nie jest w stosunku do mnie wporzadku Czesto cos mi obiecuje lecz nie spelnia tego Kocham go a czasami wydaje mi sie ze nienawidze za to ze mnie rani tym w jaki sposob mnie traktuje ,zle sie do mnie odnosi ,czesto placze przez niego Nie wiem co mam robic, chcialabym by byl taki jak kiedys czy to mozliwe ,czy moze sie zmienic ? Pozdrawiam Magdalena

Dzień dobry,

Może dobrym krokiem będzie dla Państwa podjęcie psychoterapii pary/małżeńskiej ?
Taka forma pomocy bardziej dostępna jest w ofercie prywatnej, niż na NFZ.

Rozwój następuje tylko w kierunku przyszłości. Nie da się wrócić. Co nie oznacza, że kryzys, który Państwo przechodzicie nie może być rozwiązany kreatywnie i sprawić, że związek będzie znowu dla was satysfakcjonujący. Proszę rozważyć terapie dla par.