Ból głowy z przodu

Dzień dobry, mam dość duży problem. Miewam prawie codziennie bóle głowy w okolicach przodu czoła. Można powiedzieć ze wstaje i kładę się z bólem głowy z przodu. Zadziwiające jest to, że nie towarzyszą temu żadne inne objawy typu wymioty, złe widzenie, zwroty głowy, itp. Zauważyłam tylko, że czasami lewe ucho się tylko przytyka, ale nie wiem czy powinnam łączyć to z bólem głowy z przodu. Konsultowałam to z lekarzem, do tej pory miałam zrobioną tomografię komputerową i rezonans magnetyczny głowy, na razie czekam na wyniki. Nie chcę czytać na żadnych forach, co może być przyczyną bólu głowy z przodu. Zależy mi na opinii specjalisty, a do lekarza nie mam po co iść dopóki nie odbiorę wyników badań. O czym może świadczyć stały ból głowy z przodu? Jakie choroby objawiają się przez ból głowy z przodu? Co powinnam dalej zrobić? Proszę o odpowiedź. Dziękuję

Wskazane jest badanie przez neurologa. Wydaję mi się, że nie jest to nic poważnego - tzw. napięciowe bóle głowy (tension type headache).