Codzienne gorące prysznice

Witam, Jaki wpływ na zdrowie mogą mieć codzienne bardzo gorące prysznice? Dodam też że zdarza mi się bardzo często w czasie mycia, że strumień takiej gorącej wody mam skierowany dłuższy czas na podbrzusze. Jakie może nieść to konsekwencje dla mnie ?

Witam, sam gorący prysznic nie wywiera konkretnych negatywnych oddziaływań ( o ile nie dochodzi do poparzeń). Natomiast sprawą wymagającą zastanowienia jest fakt czemu Pani potrzebuje tak wysokiej temperatury. Jeśli odczuwa Pani chłód, ciągłe wyziębienie bez konkretnej przyczyny, może warto byłoby udać się do lekarza rodzinnego w celu badania fizykalnego i wykonania badań kontrolnych krwi