Codzienne osłabienie i zawroty głowy po odstawieniu dopalaczy

nie zażywam dopalaczy od 3 dni a brałem przez 3 lata zauważyłem,że coś jest nie tak z moim organizmem. Czuje sie codzinnie słabo i mam zawroty głowy. Co moge zrobic z tym ?

Witam Pana
To co może Pan zrobić to zgłosić się na oddział detoksykacyjny do szpitala a następnie na terapię leczenia uzależnień. Prawdopodobnie opisuje Pan początki zespołu odstawiennego, trudno żeby go nie było skoro przez 3 lata korzystał Pan z dopalaczy. Nic innego nie zadziała niż zwrócenia się o pomoc do lekarza.
Anna Suligowska