Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Codzienne osłabienie i zawroty głowy po odstawieniu dopalaczy

nie zażywam dopalaczy od 3 dni a brałem przez 3 lata zauważyłem,że coś jest nie tak z moim organizmem. Czuje sie codzinnie słabo i mam zawroty głowy. Co moge zrobic z tym ?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Badania krwi - erytrocyty

Erytrocyty to krwinki czerwone i są podstawowym składnik morfologiczny krwi. Pełnią ważną rolę w wymianie gazowej niezbędnej w naszym życiu. Ich ilość zależy od wieku i wielu innych czynników. Dowiedz się czy twoje wyniki są prawidłowe.

Witam Pana
To co może Pan zrobić to zgłosić się na oddział detoksykacyjny do szpitala a następnie na terapię leczenia uzależnień. Prawdopodobnie opisuje Pan początki zespołu odstawiennego, trudno żeby go nie było skoro przez 3 lata korzystał Pan z dopalaczy. Nic innego nie zadziała niż zwrócenia się o pomoc do lekarza.
Anna Suligowska

Z wykształcenia psycholog i biolog. Absolwentka 5-letniego szkolenia z psychoterapii systemowej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy