Codzienne skurcze brzucha w 17. tygodniu ciąży

jestem w 17 i 6 dni tygodniu ciąży jest to ciąża zagrożona łożysko nisko schodzące biorę luteinę 2x po 2 pod język martwię się jednak tym że codziennie odczuwam nie wiem jak to określić napinanie się brzucha ale gdzieś od środka a może to jakieś skurcze trwa to chwilę i dzieje się tak kilka razy w ciągu dnia

Powinna Pani skontaktować się ze swoim ginekologiem, aby Panią zbadał kilka razy takie napiećie raczej nas nie niepokoi, powinna wg. mnie Pani brać dodatkowo np. Asmag Forte na razie 3x1 tabl doustnie-ponieważ magnez pomaga w takich przypadkach-pozdrawiam