Codzienne wstawanie dziecka z płaczem

Witam, mam pytanie. Chodzi o mojego synka - w lutym będzie miał dwa lata i niepokoi mnie u niego codzienne wstawanie w nocy z płaczem. Czasami robi tak, że z zamkniętymi oczami wychodzi ze swojego łóżka i idzie do nas. Trochę mnie to niepokoi. Czy boi się sam spać? W ogóle nasz syn, jak ma drzemkę po południu, to śpi tak dziwnie, że jedno oko ma otwarte, a drugie zamknięte. Syn jest bardzo czujny - jeśli ktoś chodzi, to zaraz się rozgląda. Czy to przejdzie? Prosze o poradę!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam :)

Zachęcam do spotkania z neurologiem dziecięcym, bo być może przyczyna zachowania malucha ma podłoże medyczne, którego nie da się wyjaśnić, tak po prostu. Warto również skonsultować się z psychologiem dziecięcym, ponieważ maluszek może mieć trudności z radzeniem sobie z emocjami i zachowanie ma właśnie to podłoże.

Pozdrawiam