Codzienne wybudzanie ze snu z płaczem u 4-miesięcznego dziecka

moj synek budzi sie ostatnio codziennie o jednej i tej samej porze z placzem tzn.po21 ( po 19 kapiemy go daje jesc i idzie spac)budzi sie z takim krzykiem malym,podkurcza nozki a glowke wciska w poduszke.czy to normalne u niemowlat i mu przejdzie czy to jakis problem z brzuskiem czy z czy innym ? moj syn ma 4 mieciace,karmie go piersia sama prosze o pomoc
Małgorzata Panek

Bez zbadania dziecka nie można określić przyczyny. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam