Codzienne zawroty głowy a lekko podwyższone TSH

Witam, mam 21 lat, od miesiąca mam codzienne zawroty głowy, nie są silne, ale dosyć uciążliwe i bardzo się boję, że to coś poważnego. Robiłam podstawowe badania i jedyne co wyszło to lekko podwyższone TSH na poziomie 5. Czy to może być przyczyną? Do jakiego lekarza powinnam się udać?

Prosżę zacząc od konsultacji u lekarza rodzinnego . taki poziom TSH moze sugerowac niedoczynnosc tarczyyc ,wiec pewnie warto bedzie w nastepnej kolejnosci pomyślec o konsultacji endokrynologicznej