Codziennie robię brzuszki. Czy przytyję, gdy przestanę?

Codziennie robię 300 brzuszków i rowerków, ale jadę na działkę na tydzień i moje pytanie brzmi -  czy gdybym przestała robić rowerek i brzuszki przez tydzień to przytyłabym?
ponad rok temu

Witam,

ćwiczenia takie jak popularne brzuszki w niewielkim stopniu wpływają na masę ciała. Służą one do wzmacniania mięśni a nie chudnięcia. Jeśli Pani dieta nie zmieni się, również masa ciała powinna stać w miejscu.

Pozdrawiam,
Urszula Bieniek