Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Codzienny ból głowy i nudności

Mam 24 lata. Od 6 miesięcy mam codzienny ból głowy połączony z nudnościami. Bol trwa od paru minut do paru godzin , czasem występuje do 6 razy dziennie. Objawy zaczęły mi się w lutym podczas grypy jelitowej trwającej tydzień następnie dostałam anginy która także trwała tydzień i w tym czasie nastąpiły całodzienne bóle głowy i zawroty. Miałam robione TK głowy w którym nic nie wyszło , okulista i laryngolog także nic nie stwierdził. Dodam ze ciągle mam katar.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, niestety przyczyn bólu głowy często nie można ustalić i o ile badania dodatkowe wykluczają "poważne" schorzenia, to leczenie powinno być głównie objawowe, najlepiej, gdy prowadzone jest pod opieką neurologa.
Występujące objawy mogą być charakterystyczne m.in. dla migreny.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0

Witam Codzienne bóle głowy to złożony problem. Dodatkowo częste infekcje i katary!
Może to wskazywać na obniżoną odporność, anemię, Może też niezdrowy tryb życia , przemęczenie, brak snu i sportu, niewłaściwa dieta, ogólne osłabienie? Alergia?
Proszę to przeanalizować i skontaktować się z Lekarzem

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy