Codzienny ból głowy od miesiąca

Od miesiąca praktycznie dzień w dzień boli mnie głowa. Ból umiejscowiony jest w okolicy czoła przy prawej skroni. Wcześniej bóle też się zdarzały ale co kilka dni. Przy bólu czuję ucisk. Jestem bardzo rozdrażniona wtedy ale nie przeszkadza mi w zupełności otoczenie, jest mi obojętne. Może grać muzyka, a ja nie będę narzekać. Dopiero gdy ktoś się uczepi mnie, to jestem opryskliwa i nie mam ochoty na jakiekolwiek rozmowy. Mam bardzo napięta sytuację w domu i czy to mogą być bóle z powodu nerwów?

Oczywiście ,ze istniejące dolegliwości mogą być skutkiem problemów ,które pojawiły się

w Pani życiu.Jeśli jednak dolegliwości będą się utrzymywać pomimo poprawy sytuacji

życiowej-czego Pani życzę- to wówczas trzeba udać się do specjalisty, który Panią

poprowadzi.

Pozdrawiam ciepło