Codzienny ból głowy, osłabienie i drętwienie policzków

Ból głowy towarzyszy mi prktycznie codziennie i jest to brdzo sily ból czuje sie osłabiona. Drętwienie pojawia sie glownie w miejscu policzek. Nie ma goraczki ale zawroty glowy sie nasilaja. Czasami nawet czuje jakbym miala tzw oczo pląs

Proszę zgłosić sie do specjalisty neurologa .Przede wszystkim zbada Panią i zaleci

odpowiednią diagnostykę.Nie da się postawić rozpoznania problemu bez badania

pacjenta.

Podrawiam ciepło