Condyline a skutki uboczne

Witam, od 2 tygodni używam leku Condyline na kłyciny kończyste na penisie . Piecze niemiłosiernie, od 2 dni zauważyłem że na żołędziu Penisa zrobiła się biała plama która przerodziła się w pęcherz z wodą. Co mam zrobić. Czy to jakiś skutek uboczny Condyline? Czy zapalenie? Nie wiem co robić proszę o szybką odpowiedź

szanowny Panie obrzęk bądź zapalenie żołędzi mogą być działaniem niepożądanym leku, jednakże warto udać się do dermatologa