Córka do pewnego czasu nie budziła się w nocy - czemu to się zmieniło?

Witam. Mam mały problem, gdyż moja córka od wieku 2 miesięcy przesypiała całe noce. Budziła się dopiero o 6 na karmienie, a potem w ciągu dnia jadła co 3 godziny. W sumie jadła 6 posiłków na dobę. Gdy skończyła 3 miesiące, zwiększyłam jej ilość mleka z 120 na 150 i dojada prawie wszystko (jest na mleku modyfikowanym od 1 miesiąca życia). Teraz budzi mi się w nocy na jedzenie około 3, potem o 6 i je o 9, 12, 15, 18, 21, czyli je 7 posiłków na całą dobę. Próbowałam ją też przepijać, ale niestety dopomina się mleka. Co zrobić, by wróciła do swojego stałego rytmu? Myślałam, że to może jest spowodowane brakiem spacerów. Nie wychodzę z nią, gdyż niedługo ma szczepienie i nie chcę, żeby się przeziębiła, więc wolałam się wstrzymać przez pewien czas. Proszę o radę i z góry dziękuję.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam.

Pani dziecko rośnie i wraz z kolejnym miesiącem życia zmieniają się jego potrzeby oraz sposoby komunikowania ich oraz nowych emocji. Trudno powedzieć, czy dziecko wybudza się i domaga się karmienia z powodu braku spacerków czy głodu. Myślę, że to drugie. Warto zapytać pediatrę o dietę malucha, aby rozwiać wszystkie wątpliwości co do karmienia, dawek podawanego mleka itp.

Pozdrawiam