Córka nie chce wcale jeść, nawet mleka, do tego śpi niespokojnie

Witam. Mam 5-miesięczną córeczkę, z którą mam straszny problem. Od 3 tygodni strasznie niespokojnie śpi. To znaczy strasznie kręci się z boku na bok i marudzi, ale przez sen. Potrafi całe noce tak się kręcić i od czasu do czasu popłakiwać, wtedy wstaje i daję jej smoczka, po czym śpi chwilę spokojnie i po jakimś czasie znowu to samo - kręci się i rzuca. Dodam, że to nawet jest gdy jest nakarmiona, więc na pewno jej głód nie dokucza, a do tego też przestała jeść. Nie chce niczego - ani żadnych deserków, zup i nawet mleka. Każde jedzenie kończy się straszliwym płaczem. Dziś na przykład ostatni posiłek zjadła o 4 rano, a teraz jest 13, więc już nie je od 9 godzin. Dodam jeszcze, że to wszystko zaczęło się, gdy córka dostała szczepionkę, tą zwykłą refundowaną przez NFZ (Błoniec, Tężec i Krztusiec). Nie wiem już, co robić. Ona w ogóle nie chce spać, nie chce jeść :( A wszystkie badania są bardzo dobre. Co może być przyczyną takich dolegliwości jak całkowity brak apetytu i strasznie niespokojny sen?? PROSZĘ O POMOC, BO NIE DAJĘ JUŻ RADY

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Najlepiej porozmawiać o obserwowanych objawach z pediatrą i dowiedzieć się czy prawidłowa jest reakcja na szczepionkę. Często dzieci mogą reagować większym niepokojem lub niechęcią do jedzenia, ale jest to stan przejściowy. Jeśli maluszek śpi niespokojnie, wygina się, kręci się to może być to objawem niestrawności lub kolki i wówczas na pewno nie będzie miało ochoty na jedzenie, ale konieczne będzie przynoszenie ulgi bolącemu brzuszkowi:)

Zachęcam do podawania słabych herbatek z kopru włoskiego, lawendy oraz wprowadzania do diety np. musu z prażonych jabłek:) Warto przykładać na brzuszek rozgrzany np. żelazkiem, kompres z pieluszki tetrowej albo flanelowej ( powinien być ciepły ale nie gorący). :)

Pozdrawiam