Cukier we krwi

Witam, piszę dlatego, bo mam problem. Ważę 43,6 przy wzroście 164 i cały czas się odchudzam, bo. nie mogę przestać. Ale to nie to chodzi. Ostatnio zaczęłam źle się czuć, wymiotować, miałam biegunkę, później zatwardzenie i cały czas mam gorączkę, albo stan podgorączkowy . Jak poszłam do lekarza, kazała zrobić wszystkie badania. Oczywiście nie słodzę herbaty, ani nie jadam słodyczy, gdyż jedzenie to największy wróg jaki tylko może być. I miałam badanie cukru i wyszło, że mam 58. To jest mało, czy dużo? I co to może oznaczać? Pani powiedziała, że jest za niski? O co jej chodziło? Zaczynam się martwić. Od ponad 7 miesięcy nie miesiączkuje, jak już pisałam we wcześniejszych postach. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam, ;)
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

Niskie stężenie glukozy we krwi określa się mianem hipoglikemii.
Hipoglikemia może prowadzić nawet do śmierci.
W Twoim przypadku jest ona prawdopodobnie wynikiem głodzenia (warto szerzej zdiagnozować przyczyny).
Zaburzenia miesiączkowania także są bardzo poważnym problemem.
Jeśli będą się utrzymywać przez długi czas, możliwe, że w przyszłości będziesz miała trudności z zajściem w ciążę.
Nie bagatelizuj tego.
Myślę, że wizyta u psychologa będzie konieczna.
Jedzenie to nie wróg.
Jesz, aby odżywić swoje ciało, tak by mogło funkcjonować prawidłowo.
Nie niszcz siebie poprzez unikanie posiłków!

Pozdrawiam