Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Częstomocz, nietrzymanie moczu oraz bakterie w moczu

Od 1995 r. choruję na cukrzycę. Obecnie mam cukry od 250 do ponad 500, hemoglob. glik. - 10,10. Wykryto u mnie gruczolaka przytarczyc. Witam. D prawie nie mam. Natomiast wapń całkowity - 3,17, fosfor w moczu - 8,53, parathormon - 94,28, a DZB ponad 5 litrów. Mam częstomocz i nietrzymanie moczu. Jestem b. osłabiona i nie mogę chodzić. W posiewie moczu w czerwcu wykryto bakrerię klebsiella pneumonia, a dziś odebrałam wynik - Escherichia coli i w moczu og. mam 761 cukru. Mam usuniętą nerkę po raku,
KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Nietrzymanie może być spowodowane infekcją ale także cukrzyca, proponuję wyleczenie infekcji i rozważenie badania urodynamicznego. Konieczna jest wizyta u urologa.
Pozdrwaiam WK

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy