Ćwiczę na wf-ie i biegam, pomimo to, mam odstający brzuch. Jak się go pozbyć?

Witam, jestem dziewczyną. Mam 12 lat, 155 cm wzrostu i ważę 45 kg. Najbardziej przeszkadza mi odstający brzuch, ponieważ nie mogę nosić obcisłych bluzek. Ćwiczę na wf-ie i biegam (trenuję lekkoatletykę). Jak mam się go pozbyć? Pomocy!

Witam,

przy obecnej masie ciała, wieku i wzroście odchudzanie nie jest polecane.
Efekt przyniosą regularnie wykonywane ćwiczenia (o ile nie ma jakichś przeciwwskazań zdrowotnych do ich podejmowania). Przykładowe z nich, znajdziesz na http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia Najlepiej, aby doboru ćwiczeń dokonał nauczyciel wychowania fizycznego. Zna On Twoje możliwości, stan zdrowia, preferencje. Poza tym podpowie, jakie błędy wykonujesz i jak ich unikać.

Pozdrawiam

PS Wszystkie decyzje powinnaś konsultować z rodzicami.