Ćwiczenia, brzuch, uda! POMOCY! PILNE!

Cześć :D Mam na imię Ania, mam 14 lat, ważę ok. 67 kg i mierzę 170 cm. Otóż chcę trochę schudnąć w udach i uzyskać płaski brzuch. Najlepiej jak najszybciej. Proszę o szybką pomoc.

Witam,

Nie polecam Ci odchudzania, a jedynie unikanie kalorycznej żywności - słodyczy, fast-foodów, tłustych przekąsek oraz kolorowych napojów gazowanych, słodzonych soków.

Proponowałabym Ci zapoznanie się z Piramidą Zdrowego Żywienia.
Jest ona dostępna pod adresem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl

Wykorzystaj okres wiosny i ruszaj się jak najwięcej na świeżym powietrzu.

Nigdy nie podejmuj diety bez nadzoru lekarza/dietetyka.

Pozdrawiam