Ćwiczenia fizyczne przy szwach na ręce

3 dni temu Wileńska se nóż w dłoń od strony wewnętrznej od nagdarstka. Założono mi 5 szanować, chciałbym wiedzieć czy mogę podnosić ciężary. Gdy trzymam rękę w górze po pewnym czasie jest mi ciepło w dłoń i troche sinieje. Czy na prawdę muszę odpuścić z treningami dopóki nie bede miał zajętych szwow

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje odczekać do czasu usunięcia szwów i zagojenia się rany.