Ćwiczenia na przykurcz ścięgien zginaczy w obrębie stopy

Witam. Poszukuję ćwiczeń rozciągających lub rehabilitacji na przykurcz ścięgien zginaczy w obrębie stopy. Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest w pierwszej kolejności konsultacja ortopedyczna. Oczywiście rehabilitację także należy przeprowadzić, jednak wymaga to wstępnej oceny jej celowości właśnie teraz gdyż nie wiemy jaki jest powód wystąpienia przykurczu.