Ćwiczenia na siłowni i sposoby na przybranie na wadze

witam. ćwiczę na siłowni 2 razy w tyyg po 1,5godz, jem piersi kurczaka, schabowe, jogurty jogobella truskawkowe ale mimo to nie potrafię przybrać na wadze ani 1 kg. ważę 63kg i mam 175cm. chciałbym troszkę przsybrać, co robić? Po mleku mam porblem z żołądkiem, a także nie trawi maślanki, wołowiny, pizzy - na drugi dzień po jej zjedzeniu mam biegunkę albo zawirowania przez pół dnia. co robić? gastroskopia wykazała, że wszystko jest w porządku, a ja nadal się męczę. co mam robić?

Witam!
Pana BMI wynosi 20,6 (NORMA 19-25) czyli waga jest prawidłowa.
Przydałoby się określić poziom % zawartości tk. tłuszczowej i tk. mięsniowej oraz szczegółowo określić spoczynkową przemianę materii. Dzięki temu, tak odpowiednio dobrać dietę, aby przyrost masy odbywał się dzięki zwiększeniu tk. mięśniowej przy odpowiednio dobranej całkowitej przemiany materii (czyli zwiększenie spoczynkowej przemiany materii o wskaźniki określające Pana aktywność fizyczną). Warto w diecie zwiększyć % udział białka względem % zawartości węglowodanów i tłuszczów. Dobrym źródłem białka może być nabiał (sery twarogowe,serek wiejski, jogurty,kefir), jajka, rośliny strączkowe, drób (kurczak, indyk), cielęcina oraz ryby i owoce morza.
Jeżeli chodzi o Pana dolegliwości po mleku i innych produktach to warto wyeliminować je ze swojego jadłospisu na pewien okres np. 2 - 3 miesięcy i ewentualnie wykonać test na nietolerancje pokarmowe.
Pozdrawiam.
http://kcp.pl/lekarz/beata-grabowska-83403/dietetyk/wroclaw/