Ćwiczenia na wzmocnienie stawów

Witam, chciałabym zapytać o ćwiczenia, które polepszą stan moich stawów. Od jakiegoś czasu odczuwam ich niewielki ból, szczególnie wtedy, gdy jestem bardzo zmęczona.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli dolegliwości wynikają ze zwykłego ''zastania się'' stawów będącego wynikiem siedzącego trybu życia i pracy najważniejszy jest ruch. Polecam artykuł na ten temat.. Warto jednak sprawdzić czy za dolegliwościami nie kryje się proces chorobowy, np choroba zwyrodnieniowa lub reumatyczna.