Ćwiczenia rehabilitacyjne dla 8-miesięcznego dziecka do wykonywania w domu

dzień dobry dostałam DLA SWOJEGO DZIECKA skierowanie do poradni rehabilitacyjnej na ćwiczenia zlecono NDT i masaż ale nie stać mnie na dojazdy może jakieś ćwiczenia w domu dziecko ma 8 miesięcy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak jak pisałem w poprzednim poście nie jest to wskazane aby samemu ćwiczyć gdyż trzeba wiedzieć na co konkretnie zwrócić uwagę. Niemniej jednak nie jest to wykluczone. Warto tylko szczególną uwagę przyłożyć do prawidłowości wykonywania ćwiczeń, ćwiczeń nie konkretnej partii ciała a całego malucha.