Cxy mogłem w jakiś sposób podrażnić okolice odbytu?

Wczoraj miałem nietypową sytuację. W miejscu publicznym załatwiając potrzebę fizjologiczną podcierając strefę intymną wrzucając papier toaletowy zauważyłem, że na papierze są czerwone plamy... Przestraszyłem się, że krwawi mi odbyt albo okolice jego. Jak się okazało była to chyba jakaś zaschnięta farba albo krew. Ciężko mi było zidentyfikować co to było na 100%. Pytanie jest następujące czy mogłem w ten sposób podrażnić te okolice albo coś gorszego mogło się stać np. coś mogło się dostać do jelita grubego albo żołądka? Z góry dziękuję za odpowiedź.

witam bardzo możliwe że podrażnił Pan sobie okolicę odbytu, warto sprawdzić u lekarza czy nie ma Pan hemoroidów