Cxy taka reakcja po odstawieniu leków jest normlana?

Witam. Bylam uzależniona od benzodiazepin. Od kiedy przestałam brać lek zrobiłam sie bardzo nerwowa a wręcz zazdrosna o partnera. Jest mi i jemu bardzo ciężko ponieważ wybucham złością trwa to parę min potem się uspokajam a on jest bezradny. Czy to jest normalne .pozdrawiam

Marek Kubiszewski Psychiatria

To potwierdza uzależnienie od benzodiazepiny albo ujawnia problem, maskowany dotąd przez lek. Bezpieczniejszą alternatywą leczenia farmakologicznego może być lek przeciwdepresyjny przepisany przez psychiatrę.