Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Cxy taka reakcja po odstawieniu leków jest normlana?

Witam. Bylam uzależniona od benzodiazepin. Od kiedy przestałam brać lek zrobiłam sie bardzo nerwowa a wręcz zazdrosna o partnera. Jest mi i jemu bardzo ciężko ponieważ wybucham złością trwa to parę min potem się uspokajam a on jest bezradny. Czy to jest normalne .pozdrawiam
KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu

Leczenie nerwicy

Marek Kubiszewski Psychiatra
60 poziom zaufania

To potwierdza uzależnienie od benzodiazepiny albo ujawnia problem, maskowany dotąd przez lek. Bezpieczniejszą alternatywą leczenia farmakologicznego może być lek przeciwdepresyjny przepisany przez psychiatrę.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy