Cykl miesiączkowy a antykoncepcja hormonalna

czy dni plodne i niepłodne i caly cykl po antykoncepcji hormonalnej zaczyna sie liczyc w 1-szym dniu po skonczeniu antykoncepcji czyli 14 marca czy z 1-szym dniem plamienia z ostawienia 17 marca czy z 1-szym dniem po 7 dniowej przerwie pytam się gdyż ja skonczylam z antykoncepcją a 27 marca chyba mialam owulacje tak mi sie wydaje sluz mialam ciagnący się i galaretowaty w tym dniu, boje sie bo 2 dni wczesniej uprawialam petting po 20 min rece umyłam a potem sama się mylam dotykając pochwy

W pierwszym miesiącu po odstawieniu antykoncepcji trudno jest dokładnie wyliczyć dni płodne. Poza tym mogą wystąpić dodatkowe owulacje.
Petting nie zabezpiecza w 100%