Cykle bezowulacyjne a szanse na ciążę

Witam, planuje zajść w ciążę i w tej kwestii udalam się do swojego ginekologa. Powiedział mi ze nie widzi przeciwwskazań do rozpoczęcia starań. Ale w trakcie USG poinformował mnie ze widzi ze w któryś cyklach nie doszło do pęknięć jajeczka czyli nie było owulacji. Okres mam regularny mniej więcej co 30-32 dni. Co jeśli cykle bezowulacyjne będą się powtarzały jak to sprawdzić ? Czy jeśli trwało by to od kilku miesięcy to ginekolog by to stwierdzić czy nie jest w stanie określić jak długo to trwa?

Milena Lubowicz

Proponuję zakupić testy owulacyjne, dostępne bez recepty w aptece. Wtedy w domu będzie Pani w stanie stwierdzić, kiedy jest owulacja.Gdyby cykle bezowulacyjne powtarzały się proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam