Cystadenoma uniloculare mucinosum, cystes folliculares w wyniku badania histopatologicznego

Wynik histopatologii co oznacza?: Cystadenoma uniloculare mucinosum, cystes folliculares, cystis haemorrhagica corporis lutei et corpora albicantia ovarii.
Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który poinformuje Panią o dalszym postępowaniu.